با حضور رییس سازمان سینمایی صورت پذیرفت؛ بررسی عملکرد برنامه های سال جاری در خانه سینمای مستند مازندران

به گزارش دریچه سینما؛ ظهر روز دوشنبه 24 تیر 98 با حضور رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اصغر یوسف نژاد نماینده شهرستان ساری و میاندرود و عضو هیأت رییسه مجلس، سید محمد مهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی سازمان سینمایی و جمعی از اعضای هیات مدیره و موسس خانه سینمای مستند مازندران، گزارشی از فعالیتهای سال 97 این مرکز ارائه شد.

 در ادامه این برنامه مجید قربانی، آهودشتی مهدی، زمانپور کیاسری، یاسر یمینی و رضا اکبریان گالشکلایی اعضای هیات موسس و هیات مدیره خانه سینمای مستند مازندران ضمن تشریح وضعیت سینمای مستند در این استان، پتانسیل های موجود، آثار جریان ساز و  سینماگران فعال و خوش سابقه در استان، برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا در سال 98 این مرکز را مطرح و درباره آن به گفتگو پرداختند.

حسین انتظامی در ادامه این نشست با مؤثر خواندن جریان خانه سینمای مستند در مراکز استانها، این رویداد را به فال نیک گرفت و تولید فیلم را در کنار کشف و جذب استعدادهای جوان و نگاهی موثر به بوم، یکی از مهمترین اهداف راه اندازی این خانه در استانها برشمرد.

همچنین سید محمد مهدی طباطبایی نژاد مدیر عامل سابق مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و معاون ارزشیابی فعلی سازمان سینمایی درباره مکانیزم تولید در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شکل و امکان حمایت آن مرکز از خانه های مستند، همچنین دانش افزایی اعضای خانه و برگزاری کارگاه های آموزشی نکاتی را بیان کرد.

علی اصغر یوسف نژاد» ضمن ابراز خرسندی از شکل گیری خانه سینمای مستند مازندران و فعالیتهای مستمر و پیگیرانه اعضای هیات مدیره آن، همچنین دعوت از «حسین انتظامی» جهت حضور در استان و مشاهده فعالیت های مرتبط از نزدیک گفت: مازندران از دیرباز محل رشد و رویش هنرمندانی در عرصه سینمای مستند بوده که حتی تا امروز در عرصه های ملی و بین المللی در حال کسب افتخارند.

 

https://hisubmit.ir/?p=7334
این اعلان را به اشتراک گذارید
نظر خود را بنویسید

ورود

برای دسترسی به داشبورد اینجا کلیک کنید.

ما را دنبال کنید

لوگو اینستاگرام    لوگو تلگرام

logo-samandehi

فرم ورود Login