بسته ارسال فیلم به جشنواره ها

پخش بین المللی فیلم

بسته ارسال فیلم یکی از امکاناتی است که مجموعه دریچه سینما، سالهاست ایجاد نموده است. با خرید با کمترین هزینه از طریق تنها مرجع رسمی جشنواره های هنری در آسیا اقدام کنید.

این حق مسلم هر کارگردانی است که بخواهد حرف خودش و فیلمش را جهانی کند. معمولا وقتی آگاهی کافی از روند به نتیجه رساندن یک اثر وجود نداشته باشد راهی برای استفاده منفی از این عدم آگاهی به وجود می‌آید.

متاسفانه شاهد آن هستیم عده ای بدون شناخت کافی ادعای پخش بین المللی فیلم می کنند که باعث فرصت سوزی و هزینه ی زیاد می شود. هر جشنواره‌ای مقررات و هدفی برای برگزاری دارد و فیلم‌هایی را انتخاب می‌کند که مطابق با اهدافش باشد.

وظیفه پخش‌کننده محدود به ارسال فیلم به جشنواره‌ها و ثبت نام نیست. پخش‌کننده حامی و پشتیبان فیلم است. پخش کننده با توجه به تجربه‌ای که دارد و با شناخت و درک درست از فیلم می‌تواند تشخیص بدهد که هر فیلمی برای چه فستیوالی مناسب است.

کارگردان‌ها و تهیه کننده‌ها نیز دو دسته هستند آنهایی که معتقد به کار تیمی هستند و می‌دانند هر کاری را باید به کاردان سپرد که عموما موفق هم هستند و نتیجه درستی می‌گیرند و یک دسته هم آنهایی که هنوز نمی‌دانند یک دست صدا ندارد و همه کار را خودشان انجام می‌دهند. همانطور که می دانید این سامانه اولین و تنها پلتفرم مورد تایید و مورد استفاده صدها جشنواره ی بین المللی است که این خود دلیلی است بر صحت و بازدهی بالای مجموعه Cineport.

بسته ارسال فیلم یکی از امکاناتی است که مجموعه دریچه سینما، سالهاست ایجاد نموده است. با خرید این بسته شما میتوانید با کمترین هزینه از طریق تنها مرجع رسمی جشنواره های هنری در آسیا اقدام کنید.

ما بهترین و معتبرترین جشنواره های دنیا را که با اثر شما متناسب باشند انتخاب خواهیم کرد.

همجتین می توانید از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید.

این حق مسلم هر کارگردانی است که بخواهد حرف خودش و فیلمش را جهانی کند. معمولا وقتی آگاهی کافی از روند به نتیجه رساندن یک اثر وجود نداشته باشد راه برای استفاده منفی از این عدم آگاهی به وجود می‌آید که متاسفانه شاهد آن هستیم عده ای بدون شناخت کافی ادعای پخش بین المللی فیلم می کنند که باعث فرصت سوزی و هزینه ی زیاد می شود. هر جشنواره‌ای مقررات و هدفی برای برگزاری دارد و فیلم‌هایی را انتخاب می‌کند که مطابق با اهدافش باشد. وظیفه پخش‌کننده محدود به ارسال فیلم به جشنواره‌ها و ثبت نام نیست. پخش‌کننده حامی و پشتیبان فیلم است. پخش کننده با توجه به تجربه‌ای که دارد و با شناخت و درک درست از فیلم می‌تواند تشخیص بدهد که هر فیلمی برای چه فستیوالی مناسب است.

کارگردان‌ها و تهیه کننده‌ها دو دسته هستند آنهایی که معتقد به کار تیمی هستند و می‌دانند هر کاری را باید به کاردان سپارد که عموما موفق هم هستند و نتیجه درستی می‌گیرند و یک دسته هم آنهایی که هنوز نمی‌دانند یک دست صدا ندارد و همه کار را خودشان انجام می‌دهند. . همانطور که می دانید این سامانه اولین و تنها پلت فرم مورد تایید و مورد استفاده صدها جشنواره ی بین المللی است که این خود دلیلی است بر صحت و بازدهی بالای مجموعه Cineport. هم اکنون ما بیش از پیش می خواهیم در کنار شما باشیم. هم اکنون هنرمندان به صورت رایگان با ثبت اثر در سامانه هوشمند دریچه سینما از خدمات زیر برخودار هستند:

۱- ایجاد پروفایل برای اثر به دو زبان

۲- ثبت نام بدون کارمزد در جشنواره ها

۳- اطلاع از فراخوان های رسمی جشنواره ها

۴- مشاوره و پشتیبانی

۵- ایجاد صفحه اختصاصی به دو زبان برای هر اثر

۶- دسترسی به آخرین اخبار و بزرگترین تخفیف های جشنواره های دنیا

بر همین اساس و بنا به درخواست مکرر هنرمندان، بسته حمایتی از فیلم های مستقل زیر نظر گروه پخش Cineport را در سایت قرار داده است.

شما با خرید این بسته خدمات زیر را به مدت ۶ ماه دریافت خواهید نمود:

۱- بررسی فیلم و معرفی نقاط قوت

۲- اعلام نواقص ثبت نامی

۳- راهنمایی برای رفع نواقص

۴- شناسایی و ارسال به ۲۵ الی ۳۰ جشنواره متناسب با فیلم

۵- ایجاد امکان فروش فیلم در بازارهای جهانی

۶- ایجاد اولویت در پشتیبانی

محصولات جشنواره
اخبار جشنواره
Leave a Comment

جزییات جشنواره
 • مشاوره فیلمنامه
 • نوع جشنواره
  • movie
 • سال برگزاری
  5
 • تاریخ شروع ثبت نام
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
 • مهلت ثبت نام
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
 • تاریخ اعلام نتایج
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
 • تاریخ برگزاری
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
 • گونه ها
  • انیمیشن
  • داستانی
  • مستند
 • برچسب ها
  فیلم
 • برگزارکنندگان
  • بلال طاهری، سامیه طاهری
 • آدرس
  تهران
 • آدرس ایمیل
  INFO@HISUBMIT.IR
 • شماره تماس
  091999913007
دسته‌ها

شما می توانید به صورت مستقیم به جشنواره های بین المللی هنری و رویدادهای ملی ارسال اثر کنید. کافی است  طبق راهنما از قسمت “افزودن اثر” اطلاعات اثرتان را وارد کنید.

سپس در لیست فراخوان ها جشنواره مورد نظر را پیدا کرده و بر روی دکمه ارسال اثر کلیک کنید.

کارگاه ترجمه فرد

ترجمه فیلم، فیلمنامه و زیرنویس

ترجمه تخصصی فیلم و فیلمنامه کوتاه، بلند، داستانی و مستند

ترجمه چند رسانه ای

ترجمه های متنوع فایلهای صوتی و تصویری، نظیر فیلمهای آموزشی خارجی هم انگلیسی به فارسی و هم فایلهای فارسی به انگلیسی برای مکاتبات خارجی

خرید دوربین و لوازم جانبی با تخفیف