فاند های مستند

لیست بهترین فاند مستند و گرنت های فیلم مستند برای تأمین بودجه فیلم شما از سراسر جهان.

در اینجا لیستی از بهترین گرنت ها یا کمک هزینه های فیلم مستند آورده شده است تا کمک کنند داستان مهم فیلم شما به تصویر کشیده شود.

گرنت New Perspectives seed fund

صندوق  دیدگاه های جدید مربوط به انجمن جامعه یک صندوق بین المللی فیلم است که از توسعه ویژگی های مستند در مورد مسائل عدالت اجتماعی حمایت می کند

و توسط فیلمسازانی هدایت می شود که دیدگاه منحصر به فردی را که به دلیل ارتباط با جامعه یا موضوع مورد نظر ایجاد شده است به نمایش می گذارند.

 

فاند ترایبیکا

Tribeca All Access® به دنبال پروژه های فیلمنامه ای و مستند بلند از داستان نویسان معتبر و در حال ظهور است که تیم آنها کارگردانی را شامل می شود که از جامعه ای است که به طور سیستماتیک از صنعت فیلم آمریکا خارج شده است.

آخرین مهلت: ۵ نوامبر

 

Pacific Pioneer Fund

بخش انکوباتور و مسابقه بخشی ، آزمایشگاه فیلم Unscriptted از Y Combinator و آزمایشگاه فیلم SmashCut الهام گرفته شده است. همچنین این فرصت برای دریافت ۹۰،۰۰۰ دلار برای قرار دادن در پروژه شما فراهم می شود!

آخرین مهلت: ۱۲ نوامبر

 

Global Short Docs Forum

مجمع مستند کوتاه جهانی یک ابتکار جدید توسط One World Media است که فیلم سازان از سراسر جهان را با سیستم عامل های دیجیتالی که به دنبال فیلم های کوتاه مستند زیر ۳۰ دقیقه هستند ، در مراحل تولید یا مراحل آخر توسعه با فیلم های موجود متصل می کند.

این مقاله را هم بخوانید:  فراخوان ارسال طرح پیشنهادی مستند خانه مستند

آخرین مهلت: ۲۳ نوامبر

 

Catapult Film Fund

صندوق فیلم منجنیق. بودجه توسعه ای را برای کمک به فیلم های مستند داستان محور و سینمایی فراهم می کند. منجنیق از پروژه های رو به جلو پشتیبانی می کند که نویدبخش داستانی است که باید در فیلم روایت شود.

 

The Green Room

برای بزرگداشت راه اندازی The Green Room – برنامه شبکه جهانی فیلمساز و تبلیغ فیلم سازی مستقل ، صندوق فیلم ۵۰،۰۰۰ دلاری ایجاد کرده ایم که به پروژه های ثبت شده از طریق شبکه اتاق سبز تعلق می گیرد.

آخرین مهلت: ۳۰ نوامبر

 

Flex Fund Doc Society

پشتیبانی از ابتکاری ترین و خلاقانه ترین پروژه های مستند ناشی از همکاری بین داستان نویسان متحرک و کارآفرینان اجتماعی ، که در دسترس همه است که توسط بنیاد فورد و بنیاد Skoll تأمین می شود.

آخرین مهلت: ۴ دسامبر

 

The Pulse Doc Society Genesis Fund

صندوق پیدایش انجمن پالس یک صندوق بین المللی فیلم است که از آغاز ساخت مستندهای بلند شکل با رانندگی در داستان پردازی های تخیلی و نوآورانه پشتیبانی می کند. رویکرد شما هرچه تخیل بیشتری داشته باشد ، ترغیب سرمایه گذاران به ریسک پذیری بدون اثبات مفهوم دشوارتر خواهد بود.

آخرین مهلت: ۴ دسامبر

 

IDFA Bertha Fund

صندوق فاند مستند  IDFA Bertha تنها صندوق در جهان است که فقط به تحریک و تقویت بخش مستند خلاق در آفریقا ، آسیا ، آمریکای لاتین ، خاورمیانه و بخشهایی از اروپای شرقی اختصاص یافته است.

 

The Sheffield MeetMarket

Sheffield MeetMarket یکی از بزرگترین بازارهای مستند و واقعی جهان و مجامع تبلیغاتی است ، پروژه های منتخب این فرصت را خواهند داشت تا با ۳۰۰ تصمیم گیرنده برتر بین ۳۰۰ تامین کننده ، پخش کننده ، توزیع کننده و غرفه دار بین المللی با تصمیم گیرندگان برتر دیدار کنند.

این مقاله را هم بخوانید:  حمایت مالی فیلمنامه نویسان توسط سازمان فارابی

 

برای دریافت این فاند ها مستند این سرویس را تهیه کنید

ما شما را در نوشتن و ارایه موارد مورد نیاز به این مسابقات یاری خواهیم داد

لینک کوتاه این مطلب
این مطلب را به اشتراک بگذارید
ارسال دیدگاه

ورود

برای دسترسی به داشبورد اینجا کلیک کنید.

خدمات ما
ما را دنبال کنید

لوگو اینستاگرام    لوگو تلگرام

مطالب سراسر وب