اعلام فهرست فیلم‌های بلند نهمین جشنواره جهانی فیلم پارسی
‎فیلم‌های سینمایی حاضر در بخش اصلی نهمین جشنواره جهانی فیلم پارسی معرفی شدند

The feature films program of the 9th Persian Film Festival is announced.

Son-Mother (Mahnaz Mohammadi), Pari (Siamak Etemadi), The Badger (Kazem Mollaie), The Slaughterhouse (Abbas Amini) and A Hairy Tale (Homayoun Ghanizadeh) will compete for the Golden Gazelle Award for Best Feature Film.

The official selection also includes special screening of documentaries None of Your Business (Kamran Heidari) and Sunless Shadow (Mehrdad Oskouei).

Tickets on sale this Friday 13 Nov.

فهرست

‎به گزارش روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم پارسی استرالیا، فیلم‌های سینمایی «پسر- مادر» (مهناز محمدی)، «گورکن» (کاظم مولایی)، «پری» (سیامک اعتمادی)، «مسخره‌باز» (همایون غنی‌زاده) و «کشتارگاه» (عباس امینی) برای دریافت تندیس غزال طلایی بهترین فیلم رقابت می‌کنند.

‎همچنین امسال مستندهای «واکس چه؟» (کامران حیدری) و «سایه‌های بی‌خورشید» (مهرداد اسکویی) در بخش نمایش‌های ویژه این دوره روی پرده می‌روند.

‎نهمین جشنواره به صورت آنلاین و حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سیدنی برگزار می‌شود.

تماشای فیلم‌ها به شکل آنلاین فقط برای سینمادوستان استرالیایی امکان پذیر است.

‎در نهمین جشنواره جهانی پارسی که به دبیری امین پلنگی برگزار می‌شود، فیلم‌های بلند و کوتاه فارسی زبان از سراسر دنیا نمایش داده می‌شوند.

جشنواره فیلم پارسی

بخش کوتاه

The short films competing for the Golden Gazelle Award for Best Short Film at the 9th Persian Film Festival are announced.
The official selection are: ‘Like a Good Kid’ by Arian Vazirdaftari, ‘The Visit’ by Azadeh Moussavi, ‘Red Panda’ by Ali Paknia, ‘Hedieh’ by Sahar Sotoodeh, ‘Dilemma’ by Omid Shams, ‘Each Other’ by Sarah Tabibzadeh, ‘Funfair’ by Kaveh Mazaheri and ‘Exam’ by Sonia K Hadad.
Tickets go on sale on Friday 13th of November.

این مقاله را هم بخوانید:  راهیابی فیلم کوتاه "بادبادک ها" اثر سید پیام حسینی در جشنواره Lessinia ایتالیا

فهرست فیلم‌های کوتاه نهمین جشنواره جهانی فیلم پارسی استرالیا

هشت فیلم کوتاه در بخش مسابقه نهمین جشنواره  پارسی استرالیا با هم رقابت می کنند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره  استرالیا، فیلم های کوتاه «مثل بچه آدم» (آریان وزیر دفتری)، «ملاقات» (آزاده موسوی)، «پاندای قرمز» (علی پاک نیا)، «هدیه» (سحر ستوده)، «قرار» (امید شمس)، «همدیگر» (سارا طبیب زاده)، «شهر بازی» (کاوه مظاهری) و «امتحان» (سونیا حداد) در این دوره جشنواره و در بخش فیلم کوتاه برای دریافت تندیس غزال طلایی بهترین فیلم رقابت می‌کنند.

 

لینک کوتاه این مطلب
این مطلب را به اشتراک بگذارید
ارسال دیدگاه

ورود

برای دسترسی به داشبورد اینجا کلیک کنید.

ما را دنبال کنید

لوگو اینستاگرام    لوگو تلگرام

مطالب سراسر وب