صنعت سینما آمریکا بعد از کرونا

جان فیتیان رئیس انجمن سینماداران آمریکا در مصاحبه اى اعلام داشت که صنعت سینما دارى آمریکا در حال ورشکستگى است.

او اعلام کرد که در صورتى که کنگره آمریکا لایحه حمایتى نجات هزار میلیارد دلارى را تصویب نکند، صنعت سینما و سینماداران آمریکا و بیش از ١۵٠ هزار نیروى شاغل در این حوزه ورشکست خواهند شد.

جان فیتیان اضافه کرد که صنعت سینماى آمریکا سالى ١١ میلیارد دلار از فروش بلیت و ۴ میلیارد دلار از فروش امتیازات دیگر درآمد داشت و انتظار مى رود تا چهار ماه هیچ درآمدى نداشته باشد و مشکل دیگر عدم تمایل بانک ها به ارائه وام هاى کم بهره به دست اندرکاران بخش سینمادارى است.

شیوع ویروس کرونا و خانه نشینى سینمادوستان عامل اصلى افزایش قیمت سهم سامانه هاى پخش آن لاین محتوا شده است به گونه اى که ارزش نتفلیکس از استودیو والت دیزنى بالاتر رفت.

ارزش هر سهم نتفلیکس با ٣/٢ درصد افزایش به ۴٢۶/٧۵ دلار رسید و ارزش کلى نتفلیکس به ١٨٧/٣ میلیارد دلار رسید و از ارزش کل دیزنى به میزان ١٨۶/۶ میلیارد دلار عبور کرد. ماه مارس امسال نیز آمریکایى ها ١٠٩ درصد نسبت به ماه مارس ٢٠١٩ بیش تر از سامانه هاى آن لاین پخش محتوا دیدن کردند.

لینک کوتاه این مطلب
Leave a Comment

دسته‌ها

شما می توانید به صورت مستقیم به جشنواره های بین المللی هنری و رویدادهای ملی ارسال اثر کنید. کافی است  طبق راهنما از قسمت “افزودن اثر” اطلاعات اثرتان را وارد کنید.

سپس در لیست فراخوان ها جشنواره مورد نظر را پیدا کرده و بر روی دکمه ارسال اثر کلیک کنید.

کارگاه ترجمه فرد

ترجمه فیلم، فیلمنامه و زیرنویس

ترجمه تخصصی فیلم و فیلمنامه کوتاه، بلند، داستانی و مستند

ترجمه چند رسانه ای

ترجمه های متنوع فایلهای صوتی و تصویری، نظیر فیلمهای آموزشی خارجی هم انگلیسی به فارسی و هم فایلهای فارسی به انگلیسی برای مکاتبات خارجی

خرید دوربین و لوازم جانبی با تخفیف