جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ لغو شد

جشنواره بین المللی فیلم کن ۲۰۲۰ لغو شد.

سخنگوى جشنواره فیلم کن اعلام کرد که این رویداد بدون تردید در سال ٢٠٢٠ برگزار نخواهد شد و در ابتداى ماه ژوئن با اعلام فهرست بخشى از انتخاب هاى این جشنواره، نمایش هایى با همکارى جشنواره هاى فیلم فصل پاییز و نیز در سینماها برپا مى شود.

 

وى افزود جشنواره فیلم کن امسال به نوعى در خارج از دیوارهاى شهر کن برگزار مى شود و فیلم ها با برچسب “کن ٢٠٢٠” در جشنواره هاى ونیز، تورنتو، سن سباستین، دوویل، آنگولم، نیویورک، بوسان و لومیر و نیز سینماهاى عمومى به روى پرده مى روند.

تیرى فرمو دبیر هنرى جشنواره کن که از طرفداران جدى نمایش فیلم در سینماهاست، پیش از این اعلام کرده بود که سینما در معرض تهدید جدى قرار دارد و باید با انرژى، اتحاد و همبستگى، اهمیت دوباره این هنر- صنعت را به آن بازگرداند.

بازار فیلم کن طبق اعلام قبلى به صورت آن لاین از ٢ تا ۶ تیر/٢٢ تا ٢۶ ژوئن برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که شمارى از فیلم هاى انتخابى جشنواره امسال کن ترجیح داده اند تا نمایش فیلم خود را تا سال آینده و کن ٢٠٢١ به تعویق اندازند.

گروه پخش بین المللی فیلم دریچه سینما در بازار جشنواره کن شرکت خواهد کرد.

شما می توانید برای فروش آثار خود با ما تماس بگیرید.

لینک کوتاه این مطلب
این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید
Leave a Comment

دسته‌ها

شما می توانید به صورت مستقیم به جشنواره های بین المللی هنری و رویدادهای ملی ارسال اثر کنید. کافی است  طبق راهنما از قسمت “افزودن اثر” اطلاعات اثرتان را وارد کنید.

سپس در لیست فراخوان ها جشنواره مورد نظر را پیدا کرده و بر روی دکمه ارسال اثر کلیک کنید.

کارگاه ترجمه فرد

ترجمه فیلم، فیلمنامه و زیرنویس

ترجمه تخصصی فیلم و فیلمنامه کوتاه، بلند، داستانی و مستند

ترجمه چند رسانه ای

ترجمه های متنوع فایلهای صوتی و تصویری، نظیر فیلمهای آموزشی خارجی هم انگلیسی به فارسی و هم فایلهای فارسی به انگلیسی برای مکاتبات خارجی

خرید دوربین و لوازم جانبی با تخفیف